Näohooldused

Repechaáge Four Layer Facial – 1.30h 85€
Repechage signatuur nelja kihiline näohooldus Four Layer Facial niisutab ja pinguldab Sinu nahka. Luksuslik vananemisvastane hooldus, millega saad kiht kihi haaval kogeda naha pinguldust, niisutust ja värskust. Nahk on puhtam, tervem ja noorema välimusega. Sa märkad erinevust! Repechage signatuur nelja kihiline näohooldus Four Layer Facial niisutab ja pinguldab Sinu nahka. Luksuslik vananemisvastane hooldus, millega saad kiht kihi haaval kogeda naha pinguldust, niisutust ja värskust. Nahk on puhtam, tervem ja noorema välimusega. Sa märkad erinevust!
Repechage Vita Cura – 1.15h 75€
Viieosaline pinguldav näohooldus, mis on spetsiaalselt loodud küpsema näonaha toitmiseks ja toniseerimiseks. Ensümaatiline mikrolihvimine aitab esile tuua ühtlasema tooniga jume. Viieosaline pinguldav näohooldus, mis on spetsiaalselt loodud küpsema näonaha toitmiseks ja toniseerimiseks. Ensümaatiline mikrolihvimine aitab esile tuua ühtlasema tooniga jume.
Repechage Hydra Dew Express Lift Treatment – 1h 65€
Pinguldav ja niisutav näohooldus normaalsele ja kuivale nahale. Repechage Hydra Dew mask sisaldab mineraale ja peptiide, mis aitavad nahka silmnähtavalt pinguldada, niisutada ja ühtlustada. Hooldus rikastab nahka Beeta karotiini, B-vitamiinide, kaltsiumi, magneesiumi ja raua mineraalidega. Pinguldav ja niisutav näohooldus normaalsele ja kuivale nahale. Repechage Hydra Dew mask sisaldab mineraale ja peptiide, mis aitavad nahka silmnähtavalt pinguldada, niisutada ja ühtlustada. Hooldus rikastab nahka Beeta karotiini, B-vitamiinide, kaltsiumi, magneesiumi ja raua mineraalidega.
Repechage Biolight Miracle Facial – 1 h 65€
Näohooldus, mis vähendab tumedaid laike ja hüperpigmentatsiooni, rikkumata seejuures naha õrna tasakaalu. Nahatooni ühtlustamiseks ja helendamiseks kasutatakse glükoolhappekoorijat, tugevatoimelisi antioksüdante ja naturaalseid taimi (Gotu gola, kummel, arbuus). Kumava tulemuse annab nahale unikaalne merevetikate kombinatsioon. Näohooldus, mis vähendab tumedaid laike ja hüperpigmentatsiooni, rikkumata seejuures naha õrna tasakaalu. Nahatooni ühtlustamiseks ja helendamiseks kasutatakse glükoolhappekoorijat, tugevatoimelisi antioksüdante ja naturaalseid taimi (Gotu gola, kummel, arbuus). Kumava tulemuse annab nahale unikaalne merevetikate kombinatsioon.
Repechage Hydra 4 Red Out – 1h 65€
Kuperoosse ja rosaatsea naha hooldus. See antioksüdantidega näohooldus sisaldab merevetikates leiduvaid vitamiine, mineraale, mikroelemente, aminohappeid ja antioksüdante. Need niisutavad nahka ja ehitavad kaitsebarjääri väliskeskkonna mõjutustele, aidates seeläbi vähendada naha tundlikust ja kaitsta stressis nahka. Kuperoosse ja rosaatsea naha hooldus. See antioksüdantidega näohooldus sisaldab merevetikates leiduvaid vitamiine, mineraale, mikroelemente, aminohappeid ja antioksüdante. Need niisutavad nahka ja ehitavad kaitsebarjääri väliskeskkonna mõjutustele, aidates seeläbi vähendada naha tundlikust ja kaitsta stressis nahka.
Repechage Hydra Medic Acne Facial – 1h 55€
Näohooldus rasusele ja probleemsele nahale. Hooldus, mis üheaegselt sügavpuhastab, kontrollib rasueritust ja niisutab. Heaks kiidetud nahaekspertide ning professionaalsete litsenseeritud kosmeetikute poolt. Näohooldus rasusele ja probleemsele nahale. Hooldus, mis üheaegselt sügavpuhastab, kontrollib rasueritust ja niisutab. Heaks kiidetud nahaekspertide ning professionaalsete litsenseeritud kosmeetikute poolt.
Repechage Clinical Facial puhastav ja niisutav hooldus – 1h 45€
Klassikaline näohooldus kõikidele nahatüüpidele. Pärast hooldust on nahk puhas, toniseeritud ja niisutatud. Klassikaline näohooldus kõikidele nahatüüpidele. Pärast hooldust on nahk puhas, toniseeritud ja niisutatud.