Bigapple 02

Stress ja juuksed

Nhg

Kevad on tavaliselt aeg, mil loodus ärkab uuele elule, kuid mõnikord võib see olla ka aeg, mil meie keha ja vaim kogevad vastupidi suuremat stressi ning väsimust. Juuksuritena märkame, et paljud meie kliendid on just sel perioodil kurtnud stressi, väsimuse ja juuste väljalangemise üle, mis võib olla seotud kevade pingeliste tempode ning ebarealistlike ootustega iseenda suhtes. Pea hoogu! Võta aega, et kuulata ja märgata ja seda eelkõige iseenda vajaduste osas. Mida vajad Sina hetkel kõige enam? Kas sa üldse oskad sellele küsimusele vastata?

Stressi mõju meie tervisele, eriti juuste väljalangemisele, on tuntud ja tõestatud fakt. Kui meie keha kogeb stressi, võib see mõjutada peanaha tervist, häirides normaalset juuksekasvu tsüklit ning põhjustades enneaegset juuste väljalangemist. 

Normaalne juuste väljalanegemine on 50-100 juuksekarva päevas. Kui sa aga koged et, peale dušši all käimist tekitavad äravoolu juures olevad juuksed Sinus ärevust. Väldid juuste kammimist, et mitte kokkupuutuda vaatepildiga, mis jääb juukseharjale või ei tunne sa enam üldse rõõmu oma juustest, siis on viimane aeg sellele rohkem tähelepanu pöörata. Kõik, mis on oluline vajab meie aega ja tähelepanu – Sina oled oluline!

On aeg leida viise stressi leevendamiseks ja peanaha tervise hoidmiseks. Meie Big Apple Salongis saame sulle seda pakkuda.

2

 

Heameelega tutvustame teile meie NHG tootesarja, mis on spetsiaalselt loodud selleks, et turgutada peanaha tervist ja ennetada hooajalist juuste väljalangemist. NHG tootesarjas leiate mitmeid tooteid, mis aitavad stimuleerida peanaha vereringet, ennetada juuste väljalangemist ning soodustada uute juuste kasvu. 

 

Nhg New Hair Goal Hair Growth Shampoo 250mlHair Growth šampoon on välja töötatud stimuleerimaks peanaha vereringet juuksejuurte optimaalseks toitmiseks ja tugevdamaks juukse kasvu. NHG šampoon on rikastatud mentooli ja B3-vitamiiniga, mis toetavad juuste tervislikku kasvu ja aitavad stimuleerida uute juuste teket, samuti suurendavad vereringet ja aitavad NHG juuksekasvu ampullide toitainetel imenduda juuksefolliikulisse.

Nhg New Hair Goal Smooth And Silk Conditioner 250mlNHG uusim toode, Smooth&Silk palsam on koduse juukserituaali kirss tordil, mis sisaldab aminohappeid- proliin ja seriin. Oliivilehtede ning Käokulla ekstrakti parimaid omadusi, mis on täis vitamiine ja rikkalikult antioksüdante, aidates juukseid ja peanahka toita ning niisutada.

 

Nhg New Hair Goal Intensive Hair Growth AmpoulesNHG Intensiivsed juuksekasvu ampullid sisaldavad antioksüdante ja toitaineid, mis on olulised uute juuste tervislikuks kasvuks. Teaduslikult tõestatud koostisosad aitavad ennetada hooajalist juuste väljalangemist ja suurendada juuste kasvu. Rikastatud piparmündi ja polaarse mentooliga, millel on head vereringet parandavad omadused. Antioksüdandid toetavad organismi kollageeni ehk juuksefolliikulite sidekude, mis soodustab tervete juuste arengut.

 

Kutsume sind salongis nautima hooldust NHG Renewal, mis sisaldab:

  • Peanaha puhastamine NHG Hair Growth shampoo sarjaga.
  • Juuksepikkuse niisutamine ja toitmine NHG Silk&Smooth palsamiga.
  • NHG juuksekasvu stimuleeriv ampull + peanaha massaaž.
  • Föönisoeng ning Sinu soovi järgi juuste stiliseerimine lainesse või sirgeks.

1

Vahel on oluline teha vaid üks asi, et päev paremaks muuta – panna aeg juuksurisse kirja!

Ootame Sind Big Apple Salongis, et muuta Sinu päev ilusaks – luba meil enda eest hoolt kanda.

veel postitusi