Bigapple 02

Uus Kerastase Premiere – kahetoimeline parandav hooldus

Screenshot 2024 02 21 At 10.44.03

UUS Première taastab 99% ulatuses juuste algse tugevuse.

Sari Premiere sündis enneolematust teaduslikust avastusest, mis näitas, et vees sisalduv kaltsium võimendab juustele tekitatud kahjustuste mõju.

Kas sa oled kunagi testinud oma kodus vett kareduse osas? Kas sul tekib veega kokkupuutuvatel pindadele katlakivi sete? Vees, mida kasutame igapäevaselt on kaltsiumit, mis ladestub juuksekarva pinnale ja soomuste vahele ning muudab need karedaks ja tuhmiks. Kaltsium võib tungida kuni keratiinikihini ning see võib muuta juuksed hapramaks ja kergemini katkevaks eriti kui juus on keemiliselt töödeldud. Helestades muutub juus poorsemaks ning sinna võib ladesutuda kuni 3 x rohkem kaltsiumi. See võib olla ka üks põhjus, mis salongis saavutatud blond toon kodus tuhmub ja matistub.

Kerastase on tulnud välja sarjaga, mis võitleb just selle probleemiga ning vabastab juuksed liigsest kaltsiumist ning taasühendab katkenud keratiiniahelad.

Premeiere sarja taga on teadusuuringud, mille käigus on loodud uuenduslikud lahendused juukseprobleemidega tegelemiseks.

Sarja Prèmiere murrangulise toime võti on kaltsiumiga võitleva sidrunhappe ja juukseid parandava glütsiini sünergia 8% kontsentratsiooniga happes ning koostoimes juuksepinda tihendavate peptiididega.

Orgaaniline sidrunhape püüab kinni ja kõrvaldab liigse kaltsiumi jäägid juuksepinnalt kuni säsini, eemaldades kaltsiumi ladestuse ning vähendades juuste tuhmust ja jäikust.

Kui kaltsium on eemaldatud, tungib see aminohape juuste sisekihti ning aitab taastada keratiiniahela katkenud lülid, mis võib märgatavalt vähendada juuste katkemist.

Aminohapete ahel aitab täita ja tihendada juuksepinda, andes tulemuseks tugevama kiu, mis püsib niisutatud ja läikiv.

Antud sari on saanud 12 patenti ja korraldanud enam kui 600 katset, tänu millele leiti õige kooslus tegelemaks juustesse ladestunu kaltsiumiga.

Juuksed on tervemad, säravamad ja tugevamad.

Lisaks on sarjal luksuslik aroom, kus tipunootides on mandariin ja tsitsulised, kesksed noodid siidine ja õrn lillelõhn ning põhjanootideks kõikehõlmavad puidused tahud.

Broneeri aeg salongihoolduseks. Kui soetad Kerastase Premiere tooted hoolduse ajal, siis kehtib toodetele soodustus -10%

 

Screenshot 2024 02 21 At 10.59.40

 

Premiere Serum Fondamental 90ml 3474637196677 6 Et

 

Premiere Serum Fondamental 90ml 3474637196677 7 Et

 

Screenshot 2024 02 26 At 15.18.47

veel postitusi